Survivor All Star’da son eleme adayı belli oldu! ‘Düello korkusu yakışmadı’

Survivor All Star’da Aleyna, 3.dokunulmazlık oyununda söylediklerinden ötürü Berna’ya çok kızgın olduğunu ifade etti. Yarışmacılar oyun alanına geldiklerine Sercan’ı arı soktu. Aleyna kolunun ağrıdığını söyleyerek daha fazla yarışmak istemediğini dile getirdi. Mavi takımdan tepki yağdı. Heyecan dolu yarışmadan öne çıkanlar şu şekilde:

BERNA’YA OLAN ÖFKESİNİ KUSTU

Aleyna Kalaycıoğlu, “Benim takımımın kıyasıya mücadele ettiği bir 3. dokunulmazlık oyununda gelip de benim geçmişte kötü olduğum Nagihan’ın yanına ‘Neden böyle savaşıyorsunuz ki zaten Aleyna potaya girecek? Bu çabanızı anlamıyorum’ tarzında bir konuşma yaparak eskiden kötü olduğum Nagihan’ı da kendi safına çekme çabalarını yemezler. Bu yaptığı tamamen fitne fesatlık olarak görüyorum. Mavi takımdasın girdin potana işine bak. Bana karışma kardeşim. Her taşın altından Berna çıkmasın artık istemiyorum ” dedi.

‘ARTIK MUHABBET KURMAK İSTEMİYORUM’

Furkan Kızılay, “Şampiyonluk pastanın üzerindeki çilek ama önemli olan benim için buradaki mücadele. Ben ilk düelloma girip elenedebilirim, bu da problem değil. Ben yeteri kadar mücadelemi yaptım mı, burada kendi karakterimi güzel bir şekilde sergileyebildim mi, benim için bu önemli. Artık bir muhabbet kurmak istemiyorum. Oyuna çıkarken başarılar diliyorum geçiyorum. Söylediklerine kulağımı kapatıyorum” ifadelerini kullandı.

SERCAN’I ARI SOKTU

Takımlar oyun alanına geldiklerinde seromonide Kırmızı takımdan Sercan Yıldırım’ı arı soktu. Yarışmacılar ne olduğunu anlamaya çalışırken Atakan, ‘3 gün çalıştık bunu, oynayamayacak’ sözleriyle herkesi güldürdü.

ALEYNA ÇIKMAK İSTEMEDİ! MAVİ TAKIMDAN TEPKİ YAĞDI

Aleyna Kalaycıoğlu, Atış kolunun çok ağrıdığını, kas spazmı olduğunu söyleyerek dokunulmazlık oyununda oynamak istemediğini, düellonun onun için önemli olduğunu söyledi. Mavi takımdan Seda Ocak ve Damla Can tepki gösterdi. Seda kader oyunu olduğunu ifade ederken Damla da, kendisinin de ağrıları olduğunu ve ona rağmen mücadele ettiklerini dile getirdiler.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Survivor All Star’da güç ve dengeye dayalı bir dokunulmazlık oyunu geride kaldı. İki takımda dişe diş mücadele etti. Skor 9-9’a gelince Kırmızı takımdan Nagihan ve Atakan ile Mavi takımdan Seda ve Ogeday karşı karşıya geldi. Final serisini Mavi takım 3-0 kazandı. Takım ödül olarak hamburger ve patates kızartması yedi.

‘DÜELLO KORKUSU YAKIŞMADI’

Konseyde Seda bu oyunun kaderi olduğunu ifade etti. Seda, ‘İlk defa kendim için mücadele ettim. Atamıyorum deyip kenara çekilebilirdim. Daha böyle sakinlik isteyen bir oyundu. Bizim için en kötü senaryo üçümüzün potada olmasıydı. Sadece ondan kurtulduk.” ifadelerini kullandı. Kırmızı takımdan gülüşmeler olunca Acun Ilıcalı, Nagihan’a söz verdi. Nagihan, “Hayat memat meselesi yapması, sanki canını alacağız düelloda… Tabii ki herkes düelloya girmek istemez, herkesin burada bir hayali var ama bu kadar da ciddiye alınacak bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta girenler de çıkıyor. Düello korkusu yakışmadı diyebilirim” dedi.

SON ELEME ADAYI MERVE AYDIN

Konseyde Kırmızı takımdan adı en fazla çıkarak 4. ve son eleme adayı olan yarışmacı Merve Aydın. Düellonun ilk turunda Merve ile Berna, Damla Can ile Aleyna eşleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x