Hasan Can Kaya gecelerde! ‘Arkadaşlarımı otobüs durağına bırakacağım’

Senarist ve oyuncu Hasan Can Kaya’nın “Hayat kadar gerçek, hayat kadar komik ve hayat kadar duygusal” diyerek özetlediği, Muzaffer Yıldırım yapımcılığında hayata geçen filmi ‘Çok Aşk’ın gala gösterimi geçtiğimiz aylarda Kanyon Paribu Cineverse’te gerçekleşmişti.

Sosyal medyada, film kadrosunda yer alan Büşra Pekin ve Hasan Can Kaya’nın verdiği bir röportajda “Sevişme sahnelerinde zorlandık” ve “Hunharca öpüştük” demeleri çok konuşulmuştu. Konuyla ilgili Hasan Can Kaya ve Büşra Pekin şu açıklamada bulunmuştu:

Sahnelerin yorumu kişiye göre değişir. Bazısı sevişme sahnesi olarak adlandırabilir bazısı da bunda bir şey yok ki der. Ama bize göre ailelerin de rahatlıkla gidip izleyebileceği bir film. Bizim birbirimiz arasında yaptığımız espriden türeyen şeyler bunlar. Yanlış anlaşılmış olabilir.

ÜNLÜ OYUNCULARDAN ‘AŞK’ AÇIKLAMASI

Sık sık aşk yaşadıkları iddialarıyla gündeme gelen ikiliden Büşra Pekin, “Hâlâ soruluyor. Merakınızı son kez giderelim. Sevgili değiliz. Hiç olmadık. Ama şahane film partneri ve mis gibi dost olduk. ‘Çok Aşk’ sinemalarda” açıklamasını yaparak aşk iddialarını yalanlamıştı.

Hasan Can Kaya ise aşk sorularına, “Büşra’nın enerjisi her gün değişiyor. Aşk konusunda da Büşra bir açıklama yaptı. Öyle bir şey söz konusu değil. Hiç bir zaman olmadı da” demişti.

“GÖRÜŞ BELİRTECEĞİM BİR ŞEY DEĞİL”

34 yaşındaki Hasan Can Kaya, önceki gece Etiler’deki bir trafik ışıklarında objektiflere takıldı. Kaya, araçtaki hanımlar sorulunca, “Ekip ile birlikte yemek yedik. Şimdi onları otobüs durağına bırakacağım” açıklamasında bulundu.

Ünlü isim, Sefo’nun “Etek giymeyi kadınlara kaptırmışız” cümleleri hakkında ise “Bu benim görüş belirteceğim bir şey değil. Uzmanlık alanım da değil. Ben giymezdim” diyerek kahkaha attı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x